Newsy:


Czerwiec 2024

Dnia 17 czerwca z dumą prezentujemy nasze nowe wydawnictwo!
Agonia "Ogień Sięgnie Nieba" do debiutancka EP nowej polskiej hordy. Album zawiera 4 utwory i ponad 20 minut mrocznego i klimatycznego Black Metalu w stylu Bathory. EP dostępna jako limitowany do 500 sztuk CD, współwydany z Moon Records.Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plLuty 2024

Dnia 29 lutego z dumą prezentujemy nasze nowe wydawnictwo!
Blasphemaniac "Night of the Necromancer" do najnowsza EPka brazylijskiej Black/Thrashowej Hordy. EP zawiera 20 minut czystej wściekłości, jadu i bluźnierstw w stylu lat 80tych. Album dostępny jako limitowany do 500 sztuk digipack z 12stronicową książeczką.Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plGrudzień 2023

Dnia 30 grudnia mamy zaszczyt zaprezentować nasze nowe wydawnictwo!
Front "Wargods Of Doom Cult Legions" to pierwszy Live album znanej fińskiej hordy. Dziewięc utworów i ponad 35 minut czystej dekstrukcji, przedzierającej się przez pola bitew niczym czołg. Album dostępny jako limitowany do 300 sztuk winyl, czarna płyta w gatefold, współwydane z Mara Productions.Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plCzerwiec 2023

Dnia 15 czerwca mamy zaszczyt zaprezenotwać najnowsze wydawnictwa spod szyldu BDP!
Tyrant Moon "Eternal Nightfall" debiutancki album szwedzkiego projektu Raw/Atmospheric Black Metal. Album zawiera 35 minut zimnego, ponurego i hipnotycznego Black Metalu zawartego w 6 utworach. Album dostępny jako limitowany do 500 sztuk digipack.


Serpent of the Abyss "Wrapped in Darkness" to debiutancki album tajemniczego projektu Raw Black Metal. Album zawiera ponad 40 minut czystego strachu w mocnymi wpływami lo-fi. Album dostępny jako limitowany do 500 sztuk digipack.


Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plStyczeń 2023

Dniem 29 stycznia mamy zaszczyt zaprezentować nasze nowe wydawnictwo.
Chao Abyssi "Spiritual Essence" to debiutancka EP nowego polskiego projektu black metalowego. Blisko 25 minut mizantropijnego Black Metalu hołdującemu starej szkole. EP dostępne jako limitowany do 300 sztuk CD, współwydane z Under the Sign of Garazel Productions.


Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plWrzesień 2022

Dnia 9 września prezentujemy nasze nowe wydawnictwo!
Hell's Coronation "Silver Knife Mysticism" to ostatnia EP znanego polskiego zespołu. EP zawiera 3 utwory i blisko 20 minut wypełnionych jadem i bluźnierstwami podlane gęstą smołą. EP wydane jako limitowany do 500 sztuk CD, współwydane z Under the Sign of Garazel Productions. Dostępne są również koszulkim z motywem płyty oraz naszywki.


Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plKwiecień 2022

Dniem 22 kwietnia mamy zaszczyt zaprezentować nasze najnowsze wydawnictwo.
Temple of Decay "Rigor Mortis" to debiutancki album Polskiego Black Metalowego projektu. Album zawiera 7 utworów w stylistyce czystego i nienawistnego Black/Death Metalu. Album wydany jako limitowany do 500 sztuk CD, współwydane z Godz ov War Productions.


Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plLuty 2022

Dnia 24 lutego mamy zaszczyt zaprezentować nasze nowe wydawnictwo!
Selfgod "Born of Death" to debiutancki album Death Metalowego projektu Serge Streltsov znanego z Necrophagia czy Automb. Album to 9 utworów i ponad 40 minut świetnego Death Metalu zakorzenionego w mitologii słowiańskiej. Album dostępny jako 6cio panelowy digipack oraz kaseta. Dodatkowo dostępna jest koszulka z motywem z albumu.


Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plLuty 2022

Dnia 6tego lutego mamy zaszczyt zaprezenotwać nowe wydawnictwo spod szyldu BDP! Sarg "Demon" to kolejny świetny album Polskiej hordy. Ponad 35 minut czystego i rasowego Black Metalu w poszerzonym składzie, m.in. o członka Martwa Aura. Album dostępny jako limitowany do 500 sztuk CD, wydawny przy współpracy z Moon Records.


Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plListopad 2021

Dniem 28 listopada mamy zaszczyt zaprezentować nasze 3 nowe wydawnictwa!
Trzy albumy szwedzkiego zespołu Werendia "Werendia", "Folkvandringen" oraz "Urheimat". Każdy z albumów to ponad 30 minut mieszanki Atmosferycznego Black Metalu z Dungeon Synth w najlepszej formie. Każdy z albumów jest dostępny w limicie 400 sztuk oraz 100 sztuk limitowanego zbiorczego wydania w slipcase.


Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plPaździernik 2021

Dnia trzeciego października mamy zaszczyt zaprezentować dwa wydawnictwa spod szyldu Black Death Producion!
Wznowienia dwóch albumów North "Thorns on the Black Rose" oraz "From the Dark Past" klasyki Polskiego Pagan War Crushing Metal. Oba albumy z odświeżoną grafiką i dwunastostronicową wkładką zawierającą teksty oraz zdjęcia z sesji w tamtych okresach. Albumy wydane na CD w limicie 500 sztuk, przy współpracy z Demented Omen of Masochism!


Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plWrzesień 2021

Dniem 5 września z dumą prezentujemy nasze nowe wydawnictwo!
Hell's Coronation / Hepatomancy "Morbid Spells / De Tyrannide Daemonum" to polsko/włoski split dwóch black metalowych hord. Split zawiera 9 hymnów zawartych w 40 minutach bluźnierstwa i nienawiści do religii. Album wydany jako 12" czarny winyl z dwustronną wkładką w limicie 200 sztuk, współwydane z Under the Sign of Garazel Productions!
Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plWrzesień 2021

Z dumą ogłaszamy, że Black Death Production podpisało kontrakt na wydanie najnowszego albumu z Selfgod. Nowy Death Metalowy zespół założony przez członków Necrophagia, Automb i Morbid Angel. Więcej informacji i próbki utworów w ciągu kilku tygodni.
Sierpień 2021


Dnia 19 sierpnia mamy zaszczyt zaprezentować nasze nowe wydawnictwo!
Goat Kommander "Bestial Torment" to debiutancka EP brazylijskiej Black/Death Metalowej hordy. EP zawiera 5 utworów, w tym jeden cover Sarcófago. Równo 22minuty bestialskiego i bluźnierczego metalu w stylu Archgoat. EP dostępna na CD w limicie 300 sztuk!


Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plLipiec 2021


Dniem 7 lipca mamy zaszczyt zaprezentować nowe wydawnictwo spod szyldu BDP.
Rotten Age "Oblicze Zła" to 3 album polskiej hordy. Ponad 40 minut nienawistnego i bluźnierczego Black Metalu w czystej formie, zamknięte w 9 utworach. Album dostępny w limitowanym do 500 sztuk jewel case, współwydane z Werewolf Promotion!.


Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plMaj 2021


Dnia 23.05.2021 mamy zaszczyt zaprezentować 3 nowe wydawnictwa spod szyldu BDP!
Conduit of Chaos "Death, the Final Awakening" to najnowsza EP amerykańskiego projektu Black/Death Metalowego, wzbogaconego o debiutanckie demo. Blisko 22 minuty sonicznej annihilacji, dostępne na limitowanym do 300 sztuk CD. Współwydane razem z Moon Records!


Perunwit "Wszystkie Odcienie Szarości" czwarty album legendy polskiej sceny wydanego pierwotnie w 2000 roku. Ponad 40 minut świetnego połączenia folku, ambientu z elementami metalu. Album wydany w limitowanym do 500 sztuk, 6-cio palenowym digipacku.


Perunwit "W Kręgu Dębów" to debiutancki album legendy polskiej sceny wydanego pierwotnie w 1995 roku. Kultowy album wznowiony jako 6-cio panelowy digipack, wydany w limicie 500 sztuk.


Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plStyczeń 2021


Dnia 29 stycznia mamy zaszczyt zaprezentować kolejne wydawnictwo BDP!
Hell's Coronation "Morbid Spells" to EP zawierająca utwory ze splitu z Cult ov Black Blood. Niespełna 20 minutowy materiał pełny nienawiści do chrześcijaństwa oraz gęsty jak smoła w piekielnym kotle. EP wydana na CD w limicie 500 sztuk przy współpracy z Under the Sign of Garazel Productions!


Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plPaździernik 2020


Dniem pierwszego października z dumą przentujemy nasze nowe wydawnictwo!
Arseis "Melz Venist Li Brullin" debiutancki album francuskiego zespołu. Blisko godzina mikstury Black i Death Metalu z wpływami folku, z tekstami osadzonymi w średniowieczu. Album dostępny limitowanym do 500 sztuk 4 panelowym digipacku z 12 stronicową wkładką.


Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plWrzesień 2020

Dniem 13 września prezentujemy 2 nasze nowe wydawnictwa!
Temple of Decay "Last Manifestation of Life" to debitancki minialbum polskiego zespołu. Ponad 20 minut agresywnego połączenia Black/Death Metalu w stylu Infernal War i Voidhanger. Album dostępny w limitowanym do 500 sztuk 6panelowym digipacku. Współwydane z Wolfmond Productions.


Ghostlord "Abyssic Death Masters" debiutanckie demo włoskiego zespołu. Ponad 30 minut ponurego i obskurnego połączenia Death i Doom Metalu. Album dostępny w limitowanym do 500 sztuk 4panelowym digipacku.
Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plCzerwiec 2020

Dnia 7 czerwca z dumą prezentujemy nasze 2 nowe wydawnictwa!
Hell's Coronation "Ritual Chalice of Hateful Blood" debiutancki album polskiej Black/Doom Metalowej hordy. Obskurna i bluźniercza mieszanka Black/Doom Metalu w hołdzie muzyki lat 90. Album dostępny na ciężkim winylu z wkładką oraz dużym plakatem w limicie 300 sztuk. Wydane we współpracy z Under the Sign of Garazel Productions.
Lord of Evil "Satan's Soldiers" kompilacja dwóch dem pomorskiej legeny polskiego Black Metalu! Surowy, prymitywny i nienawistny Black Metal z pierwszej połowy lat 90. Album dostępny na ciężkim winylu w okładce Gatefold, 400 czarnych oraz 100 białych kopii. Wydane we współpracy z Under the Sign of Garazel Productions oraz Hellfire Records.
Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plMaj 2020

Dnia 17 maja mamy zaszczyt zaprezentować nowe wydawnictwo w katalogu BDP!
Szron "Frost Eternal" to kultowe demo Polskiego Black Metalowego zespołu pierwszy raz na winylu. Prawie 34 minuty czystej, surowej i nienawistnej zagłady. Album dostępny na czarnym winylu w limicie 400 sztuk oraz białym winylu z haftowaną naszywą limitowaną do 100 sztuk. Współwydane z Under the Sign of Garazel Productions!
Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plLipiec 2019

Dniem 22 lipca mamy ogromny zaszczyt zaprezentować ogromny kamień milowy w historii BDP!
Hell's Coronation "Triumphant Ancient Sabbath" to kompilacja dotychczasowych nagrań pomorskiej hordy wydana na podwójnym winylu! Kompilacja to ponad 70 minut obskurnej, bluźnierczej i bezlitosnej dawki Black Metalu starej szkoły. Kompilacja dostępna również w limitowanej wersji DIE HARD z metalową przypinką, naszywką oraz koszulką. Kompilacja dostępna tylko na winylu w limicie 200 sztuk, w tym 30 DIE HARD!


Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plCzerwiec 2019

W dniu 25 czerwca mamy zaszczyt zaprezentować nową płytę wydaną pod szyldem Black Death Prod.!
Sarg "XII - Night of the Hunt" to siódmy pełnowymiarowy album Polskiej Black Metalowej hordy. Ponad 43 minuty zimnego surowego i bezkompromisowego Black Metalu w czystej formie. Album dostępny na płycie CD. Limit 500 sztuk!


Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plKwiecień 2019

Dnia 24 kwietnia ukazuje się następne wydawnictwo Black Death Prod!
Trwoga "Trwoga" - debiut polskiego Black Metalowego zespołu z kujawskich otchłani. Ponad 35 minut czystego Black Metalu zawartego w 10 ponurych utworach. Album dostępny na płycie CD. Limit 500 sztuk!


Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plMarzec 2019

Dniem 21 marca z dumą prezentujemy nasz kolejny krok milowy w historii Black Death Prod!
Czort "Czarna Ewangelia" - polski bluźnierczy Black Metal w czystej formie. Blisko 50 minut jadu i nienawiści do chrześcijaństwa w 8 hymnach. Jeden z najbardziej obiecujących debiutów 2018 roku ukazuje się w wersji winylowej wydany przy współpracy z Under the Sign of Garazel oraz Only Death is Real Productions! Limit 300 sztuk.


Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plLuty 2019

Dnia 8 lutego mamy zaszczyt zaprezentować dwie nowe kasety spod szyldu Black Death Prod.
Mystherium "Zagłada" - piąty pełny album polskiego Symfonicznego Pagan/Black Metalowego zespołu. Blisko 40 minut ponurego, nawiedzonego black metalu z patriotycznym zacięciem. Album dostępny na kasecie limitowanej do 100 sztuk. Wydane przy współpracy z Art of Night Productions.Cień "Fate - drugi album polskiej Black Metalowej hordy. Prawie 50 minut, zawarte w 6 bluźnierstwach pełnych zimnego i nihilistycznego Black Metalu z depresyjnym klimatem. Album dostępny na kasecie w limicie 150 sztuk.Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plPaździernik 2018

Dniem 13 października z dumą prezentujemy nasze nowe wydawnictwo!
Split dwóch polskich hord Hell's Coronation / Cadaveric Possession "Cadaveric Goatserpents' Coronation". Ponad 40 minut bluźnierstw z pogranicza black/death oraz black/doom metalu, zawartego w 9 hymnach. Album dostnępny na CD w limicie 500 sztuk, wydawny przy współpracy z Putrid Cult.


Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plSierpień 2018

Dnia 1 sierpnia mamy zaszczyt zaprezentować nasze kolejne wydawnictwo.
Czort "Czarna Ewangelia" to debiutancki album Polskiego Black Metalowego zespołu. Ponad 45 minut czystego Black Metalu w średnich tempach. Osiem utworów, w tym jeden instrumentalny, w języku polskim. Album dostępny na kasecie w limicie 200 sztuk, przy współpracy z Total War!Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plKwiecień 2018

Dniem 1 kwietnia ukazuje się nowe wydawnictwo spod naszego szyldu.
Hell's Coronation "Unholy Blades of the Devil" to druga EP polskiego black/doomowego zespołu. Prawie 30 minut bluźnierstw i agresji wymierzonej prosto w bękarta Jezusa Pierdolonego Chrystusa. EP dostępna na CD w limicie 500 sztuk, wydana wspólnymi siłami z Under the Sign of Garazel Productions.Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep: www.shop.bdprod.plGrudzień 2017

Dniem 1 grudnia mamy zaszczyt zaprezentować nasze nowe wydawnictwo.
Hell's Coronation "Antichristian Devotion" to debiutancka EP polskiej black metalowej hordy. Prawie 21 minut brudnego, ponurego i obskurnego Black Metalu. W składzie osoby odpowiedzialne za Deadthorn oraz koncertowy skład Nekkrofukk. Materiał jest dostępny na CD, limit 500sztuk.

Od jakiegoś czasu można składać zamówienia również na naszym nowym sklepie dostępnym pod adresem: www.shop.bdprod.pl. Serdecznie zapraszamy!

Czerwiec 2017

Dniem 1 czerwca 2017 ukazuje się kolejna płyta spod szyldu Black Death Production.
Sarg "Totentanz" - szósty pełny album polskiego jednoosobowego black metalowego projektu. Najnowszy materiał zawiera 40 minut pełnych zimnego, surowego i obskurnego black metalu, zamkniętego w 9 plugawych hymnach. Płyta limitowana do 500 kopii, wydana przy współpracy z Putrid Cult!

W distro są dostępne także nowe pozycje!

Maj 2017

Dnia 15.05.2017 mamy zaszczyt zaprezentować dwa nasze nowe wydawnictwa.
Sverblod "Sverblod" - kasetowa wersja debiutanckiego dema polskiego zespołu black metalowego. Zimny, ciężki i brudny materiał zamknięty w 7 utworach oraz ponad 28 minutach solidnego black metalu. Kaseta limitowana do 150 sztuk.Alkonost "Pesni Beloy Lilii" - kasetowa wersja ostatniego albumu legendy rosyjskiego pagan/folk metalu z dwoma bonusowymi utworami w wersji akustycznej. Album zawiera 11 utworów oraz ponad 46 minut epickiej folkowej atmosfery w najlepszym wydaniu. Kaseta limitowana do 150 sztuk, wydana wspólnie z Art of Night Productions.W distro są dostępne także nowe pozycje!

Styczeń 2017

Dniem 15 stycznia mamy zaszczyt zaprezentować nasze nowe wydawnictwo. All My Sins "Lunar/Solar" to najnowsze EP serbskiego black metalowego zespołu. Album zawiera 4 utwory, o łącznej długości ponad 21 minut bardzo dobrego bałkańskiego black metalu. EP jest dostępna na CD w limicie 500 sztuk oraz kasecie w limicie 150 sztuk!W distro są dostępne także nowe pozycje!

Wrzesień 2016

Od dnia 1-go września jest dostępna w sprzedaży pierwsza oficjalna koszulka Arma Christi "Egocentric Oblivion" limitowana do 30 sztuk!W najbliższym czasie ogłosimy również kolejny merch, który zamierzamy wypuścić.

Sierpień 2016

Dnia 15 sierpnia mamy zaszczyt zaprezenotwać dwa nowe wydawnictwa BDP.
Artifact of Skulls - III: Luciferian Blasphemy - reedycja debiutanckiego albumu Black/Death Metalowego zespołu z USA. Debiut zawiera 5 utworów o łącznej długości prawie 21 minut. Album dostępny na kasecie w limicie 100 sztuk!Arma Christi - Egocentric Oblivion - kasetowa edycja debiutanckiego albumu, wydanego przez WM Psycho. Blisko 38 minut szybkiego i agresywnego Black Metalu zostało podzielone na 11 utworów. Kaseta dostępna w limicie 150 sztuk!Kwiecień 2016

Dnia 14 kwietnia z dumą prezentujemy nasze nowe wydawnictwa.
Dizziness / Lord Impaler / Hell Poemer - Carved by the Winds Eternal - split 3 greckich black metalowych hord. Prawie 36 minutowy materiał podzielony został na 6 utworów, po 2 na każdy z zespołów. Split jest dostępny na kasecie w limicie 150 sztuk.oTwo Runes - Herää Eurooppa! - reedycja debiutanckiego dema wydana we współpracy z Putrid Cult. Ponad 30 minut radykalnego Black Metalu z Finlandii. Album dostępny jest na kasecie limitowanej do 200 sztuk.Elforg - Elforg - reedycja debiutanckiego albumu we współpracy z Art of The Night Productions. Ponad 35 minut polskiego Folk Metalu w doskonałej formie. Album dostępny na kasecie w limicie 150 sztuk.Betula - To the Fearless, Merciless, Immortal Ones - reedycja debiutanckiego albumu na CD we współpracy z Vacula Productions i Metal Throne Productions. Ponad godzina ciężkiego i surowego black metalu z Ukrainy. Płyta limitowana do 500 sztuk.Oraz nowość, którą również chcemy zaprezentować to koszulka zespołu Two Runes, limitowana do 50 sztuk!W distro są dostępne także nowe pozycje!


Styczeń 2016

Dniem 11 stycznia ukazują się 2 nowe wydawnictwa Black Death Prod.
Pierwszym z nich jest split dwóch polskich zespołów Black Metalowych, Sarg oraz ProFanatism. Dwie różne wizje Black Metalu na ponad 56-cio minutowy materiał zawarty został w 12 utworach. Split jest dostępny na kasecie w limicie 150 kopii.

Drugie wydawnictwo to 5-ty LP polskiego Black Metalowego Sarg. Album zawiera 10 nowych bluźnierstw trwających łącznie 37 minut. Album dostępny na kasecie w limicie 150 kopii.

W distro są dostępne także nowe pozycje!


Październik 2015

16 października ukazuje się kolejna wersja ostatniego minialbumu Arma Christi. Początkowo wydany na kasecie, teraz będzie dostępny jako CDr wypuszczony własnymi siłami zespołu. Black Death Production zostaje oficjalnym dystrybutorem tej wersji albumu.
Sierpień 2015

Od dnia 3-go sierpnia Black Death Production zostaje oficjalnym dystrybutorem Iubaris "Code" - drugiego pełnego albumu polskiego zespołu Black Metalowego.
Lipiec 2015

Dniem 18 lipca ukazują się 4 nowe wydawnictwa Black Death Production.
Arma Christi "R.I.P" to najnowsza EP polskiego Black Metalowego projektu. Prawie 25 minut czystego black metalu zawartego w 5 własnych kompozycjach oraz 2 coverach. Album dostępny na kasecie. Limit 150 sztuk!Vargstuhr "Howlings" to reedycja debiutanckiego dema hiszpańskiego projektu. Prawie 45 minut atmosferycznego black metalu rozłożonego na 10 wyciach. Album dostępny na kasecie. Limit 150 sztuk!Kosa "Rydwany Śmierci" to reedycja debiutanckiego dema polskiego zespołu. Ponad 11 minut bluźnierstw i agresywnego black metalu w 3 utworach. Album dostępny na kasecie. Limit 150 sztuk!Hate Them All "Prayer Before A Feast" to kompilacja dem oraz materiałów ze splitów polskiego zespołu. Kompilacja zawiera 17 utworów i ponad 40 minut ciężkiego black/death metalu. Album dostępny na kasecie. Limit 150 sztuk!W distro są dostępne także nowe pozycje!


Styczeń 2015

Dniem 28 stycznia wychodzi na świat nowe wydawnictwo Black Death Production.
Sarg "The Lowlands of Hell" to czwarty pełny album polskiego jednoosobowego projektu. Ponad 40 minut bezlitosnego i obskurnego Black Metalu zawartego w 10 utworach. Album dostępny na kasecie. Limit 500 sztuk!W distro są dostępne także nowe pozycje!

Listopad 2014

Dnia 1 listopada 2014 ukazuje się jednocześnie 5 nowych wydawnictw Black Death Production.
Sventoyar "Unity" to reedycja trzeciego LP zespołu Folk/Death Metalowego z Ukrainy na kasecie. Kaseta zawiera 9 utworów i prawie 45 minut mocnego wschodniego folkloru. Wydane przy współpracy z Werewolf Promotion. Limit 500 kopii!Raggradarh "Oris" to reedycja czwartego LP zespołu Pagan Black Metalowego z Bułgarii na kasecie. Album zawiera 4 utwory oraz prawie 50 minut porządnego Pogańskiego Black Metalu z południowo-wschodniej Europy. Wydane przy współpracy z Werewolf Promotion. Limit 500 kopii!Urna "Libre Lelle" to reedycja Dark Ambientowego projektu z Włoch na kasecie z dwoma bonusowymi kompozycjami. Album zawiera 7 utworów i ponad 65 minut głębokiego Ambientu/Acoustic. Limit 500 kopii!Rotten Age "Zgnilizna Dziejów" to reedycja debiutanckiego albumu polskiego zespołu Black Metalowego na kasecie. Album zawiera 10 utworów i 50 minut polskiego Black Metalu. Wydane przy współpracy z Werewolf Promotion. Limit 500 kopii!1389 / Wolfherr / Cursed Scrolls "Black Tyrants Alliance" to reedycja splitu 3 Raw Black Metalowych hord na kasecie. Split zawiera 6 utworów i prawie 25 minut bluźnierstw. Limit 100 kopii!W distro są dostępne także nowe pozycje!


Sierpień 2014

Dniem 2 sierpnia 2014 ukazuje się 19-ste wydawnictwo Black Death Production.
[13:75+0:11MLD] "Fields of Jupiter" to drugi pełny album, oraz pierwszy raz na profesjonalnej płycie CD, polskiego projektu z nurtu Space/Dark Ambient. Teraz album skupia się na Jowiszu, największej z planet naszego Układu Słonecznego. Część z nagrań pochodzi z sond Voyager. Album zawiera 3 utwory i prawie 45 minut zimnej i głębokiej muzyki. Limit 500 kopii!

W distro są dostępne także nowe pozycje!


Czerwiec 2014

Dniem 18 czerwca prezentujemy nasz pierwszy merch - naszywka z logo Hexenwald. Okrągła, 8cm, biała nić na czarnym materiale. Limit 50 sztuk!

W distro są dostępne także nowe pozycje!


Maj 2014

Dnia 16 maja 2014 ukazuje się kolejne wydawnictwo Black Death Production.
Hyperborean Frost "Warriors of Eternally Cold Land" to ponad 60 minut rosyjskiego Black Metalu z wpływami Pagan/Nordic. Album zawiera 16 utworów wydanych na profesjonalnej płycie CD. Limit 500kopii!

W distro są dostępne także nowe pozycje!


Marzec 2014

Po około miesięcznej przerwie wracamy!

Na koniec kwietnia planowana jest premiera nowego wydawnictwa Black Death Prod., Hyperborean Frost "Warriors of Eternally Cold Land".

Sklep został utworzony pod innym adresem teraz jest to: www.shop.bdprod.pl

Dodatkowo został utowrzony profil na Discogs, gdzie również można się zaopatrzyć w płyty i kasety z naszego distro. Nasz profil znajdziecie pod adresem: www.discogs.com/seller/BlackDeathProduction


Styczeń 2014

Plany wydawnicze na rok 2014:
II kwartał:
Hyperborean Frost "Warriors of Eternally Cold Land" - Black Metal z Rosji, CD

III kwartał:
Sventoyar "Unity" - Folk/Death Metal z Ukrainy, MC
[13:75+0:11MLD] "Fields of Jupiter" - Space/Dark Ambient z Polski, CD


Listopad 2013

Dnia 16 listopada ukazują się 2 nowe wydawnictwa.
Acheronte/Arma Christi/Noctifer/Hate Them All "Eternal Evil" - polsko-włoski split 4 black metalowych hord. Ponad 30 minut i 8 utworów bluźnierczej muzyki. Split dostnępny na ręcznie numerowanej kasecie. Limit 500 sztuk!

Sarg "Fuck the Life Out of You" - debiutancki album black metalowego zespołu z Polski. Ponad 40 minut obskurnej i satanistycznej muzyki. Album dostępny na kasecie. Limit 500 sztuk!

W distro są dostępne także nowe pozycje!


Maj 2013

Dniem 6 maja z dumą prezentujemy dwa nowe wydawnictwa.
Cursed Scrolls "Dunkel Hexenkunst" to Black Metal z Hiszpani, który swoimi hymnami uderza prosto w obłudny ryj chrześcijaństwa. Prawie 30 minut, 7 satanistycznych utworów dostępnych na kasecie limitowanej do 500sztuk.

[13:75+0:11MLD] "Pulsar" to projekt Space/Dark Ambient z Polski. Ponad 30 minut zimnego, głębokiego Dark Ambientu wraz z prawdziwymi dźwiękami z kosmosu. Wydanwictwo jest dostępne na kasecie w limicie 500 sztuk przy współpracy z Heerwegen Tod Producion.

W distro są dostępne także nowe pozycje!


Luty 2013

Plany wydawnicze na rok 2013:
II kwartał:
Cursed Scrolls "Dunkel Hexenkunst" - Black Metal z Hiszpanii, kaseta
[13:75+0:11MLD] "Pulsar" - Space Dark Ambient z Polski, kaseta

III kwartał:
Arma Christi/Hate Them All/Arcanum Inferi/Noctifer "TBA" - split Black Metal Polska/Włochy, kaseta
Sarg "Fuck the Life Out of You" - Black Metal z Polski, kaseta


Grudzień 2012

Dnia 10 grudnia mamy zaszczyt zaprezentować 12-ste wydawnictwo Black Death Prod. Iubaris "Magnum Coeptum Satanicum" to kompilacja dwóch poprzednich EP oraz dwa bonusowe utwory w wersji instrumentalnej. Satanistyczny Black Metal z północy Polski. Dwanaście utworów i ponad 50 minut porządnego grania na profesjonalnej płycie CD. Limit 500 kopii!

W distro są dostępne także nowe pozycje!

Wraz z premierą tego wydawnictwa, Black Death Production zmienia adres internetowy. Od teraz będziemy działaś pod adresem: www.bdprod.pl. Zmieniły się również adresy mailowe (zakładka Kontakt), jednak jeszcze przez jakiś czas będą dostępne poprzednie.


Sierpień 2012

Dniem 24 sierpnia ukazuje się 11-te wydawnictwo Black Death Prod. oraz 14-te Hass Weg Prod. Dzięki tej współpracy ukazuje się split Hexenwald/Todestriebe. Ponury, złowieszczy i satanistyczny black metal w starym dobry wykonaniu. Czternaście utworów i ponad 60 minut bluźnierstw. Album dostępny jest na profesjonalnej płycie CD. Limit 500 kopii!

W distro są dostępne także nowe pozycje!


Lipiec 2012

W grudniu 2012 roku Iubaris wraz z polską wytwórnią Black Death Production wyda album kompilacyjny zatytułowany "Magnum Coeptum Satanicum", zawierający dwa dotychczasowe samodzielnie wydawnictwa "Ars Sathanae I" i "Ars Sathanae II" na jednym krążku. Oprócz materiału z dwóch EPek, album zawierać będzie dodatkowe utwory w wersjach akustycznych. Materiał jest dostępny do przesłuchania na oficjalnej stronie myspace zespołu.

http://www.myspace.com/iubaris


Czerwiec 2012

Od 1-go czerwca dostnępne jest kolejne, dziesiąte wydawnictwo Black Death Prod.! Sventoyar "Our Strenght" to połączenie folk i death metalu w doskonałej formie. Album zawiera 7 utworów i ponad 40 minut porządnego grania dostępnego na profesjonalnym CD. Limit 500 kopii!

W distro są dostępne także nowe pozycje!


Marzec 2012

Dnia 22 III 2012 wychodzi 9-te wydawnictwo Black Death Prod. Split Symbiosis oraz Winterblood "Contemplando la Rotazione Degli Astri Attorno ad un Punto Immobile" to ponad 70 minut czystego, tajemniczego i ponurego Dark Ambientu wydanego na kasecie. Limit 333 kopie!

Kilka nowych pozycji w naszym sklepie. Więcej wkrótce! www.shop.bdprod.pl


Styczeń 2012

Plany wydawnicze na ten rok:
Marzec: Symbiosis/Winterblood "Contemplando la Rotazione Degli Astri Attorno ad un Punto Immobile" - Dark Ambient, kaseta 333 kopie
Czerwiec: Sventoyar "Our Strenght" - Folk Metal z Ukrainy, CD 500 sztuk.
Lipiec: Hexenwald/Todestriebe "TBA" - Black Metal Niemcy/Rosja, CD 500 sztuk.

Od dnia 26 I 2012r. jest dostępne nowe wydawnictwo Black Death Prod. Hermitage "Hammer of Purity". Heathen Black Metal z Wielkiej Brytanii. Dostępny w limitowanym nakładzie 320 sztuk na kasecie razem z Werewolf Promotion i Wulfrune Worxxx.

W distro są dostępne także nowe pozycje!


Listopad 2011

Dzień 1 XI 2011 jest przełomową datą dla Black Death Production. Tego dnia ukazuje się pierwsze w pełni profesjonalne wydawnictwo na CD. Inferius Torment "Your God Liar", to prawie 30 minut drapieżnego, agresywnego, satanistycznego i bezkompromisowego rosyjskiego Black Metalu! Limit 1000 kopii!

W distro są dostępne także nowe pozycje!


Październik 2011

Black Death Production od kilku dni jest oficjalnym dystrybutorem wydawnictw Temple of Chaos Production. Póki co ukazały się reedycje demówek oraz debiutu Goat Thron. Do sklepu dodaliśmy kilka nowych pozycji.


Czerwiec 2011

Dniem 6-tego czerwca mamy zaszczyt zaprezentować kolejne wydawnictwo BDP, Kabalah "Eternal Darkness". Porządny, rosyjski Black Metal w czystej formie! Kabalah "Eternal Darkness" dostępny jest na profesjonalnym CDr. Limit 100 kopii!

W distro są dostępne także nowe pozycje!


Maj 2011

Dnia 11 V 2011 mamy zaszczyt zaprezentować nowe wydawnictwo Black Death Production. Midwynter "Four Seasons of Frost/Into the Well of Wyrd" to kompilacja dwóch poprzednich albumów na kasecie, wydane przy współpracy z Heerwegen Tod Production. Limit 333 kopie!

W distro są dostępne także nowe pozycje!


Marzec 2011

Plany wydawnicze na ten rok:
Maj: Midwynter "Four Seasons of Frost / Into the Well of Wyrd" - Black/Pagan Metal z USA, wydanie na kasecie w limicie 333 sztuk.
Czerwiec: Kabalah "Eternal Darkness" - Black Metal z Rosji, proCDr, limit 100 sztuk.
Listopad: Inferius Torment "Your God Liar" - Black Metal z Rosji, pierwsze w pełni profesjonalnie wydany materiał na CD!


Grudzień 2010

Dniem 30 XII 2010 ukazuje się kolejne, czwarte wydawnictwo BDP. Z dumą prezentujemy nowy materiał Wilkołak "Ponure Widma Nieumarłej Grozy". Album został nagrany w 2008 roku, wydany na kasecie w limicie 88 kopii.

W distro są dostępne także nowe pozycje!


Październik 2010

6 IX 2010 to data kolejnego wydawnictwa Black Death Production. Nowe wydawnictwo to kompilacja starych oraz niepublikownych utworów Goat Thron na 3 kasetach w limicie po 33 kopie z kserowaną okładką!

Więcej informacji w zakładce zespoły.


Lipiec 2010

Dniem 25 lipca wychodzi drugie wydawnictwo Black Death Production, przy współpracy z Heerwegen Tod Production, jest to reedycja albumu "Nordland Okkult Mysterium" zespołu Hexenwald na profesjonalnej kasecie z 3 dodatkowymi utworami!

Więcej informacji w zakładce wydawnictwa.


Maj 2010

Dniem 10 maja ma miejsce premiera pierwszego wydawnictwa Black Death Production, jest nim debiutanckie demo projektu Vølven "Desiderium".

Więcej informacji w zakładce wydawnictwa.


Kwiecień 2010

Plany wydawnicze na ten rok:
Maj: Vølven "Desiderium" - debiutanckie demo projektu dark ambientowego.
Lipiec: Hexenwald "Nordland Okkult Mysterium" - Old school black metal z Niemiec, reedycja na kasecie w limicie 100 sztuk, przy współpracy z Heerwegen Tod Production.
Październik: Goat Thron "1999 – 2009 Teen years of extremism!" - Dark Industrial/Noise z Polski, 3 kasety w ścisłym limicie po 33 sztuk.
nr 1 "Hate Cult" - kaseta zawierająca niepublikowane utwory z lat 2005-2009
nr 2 "Aktion T4 - Vernichtung von Lebensunwertem Leben" - kaseta zawierające dema z 2005
nr 3 "Decade of Rebellion" - kaseta zawierająca utwory z lat 2000-2005.
Grudzień: Wilkołak "Ponure Widma Nieumarłej Grozy" - Black metal z Polski materiał z 2008 wydany na profesjonalnej kasecie.


Luty 2010

Do grona zespołów sygnowanych przez Black Death Production dołącza Hexenwald. Nowy materiał w formacie profi CDR planowany jest na lato 2010. Pragniemy również poinformować, że split Hexenwald z polskim Tedd Deireadh "The Rising Flame of Pride" jest dostępny u nas w distro.


Styczeń 2010

Witamy na stronie nowo powstałego labelu Black Death Production. Będziemy zajmować się głównie wydawnictwem, promocją i dystrybucją głównie muzyki z gatunku: Black Metal, Death Metal, Pagan Metal i Dark Ambient.